– Spotkanie autorskie z Jakubem Jany w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego

Plakat na spotkanie autorskie z Jakubem Jany w muzeum 13 czerwca o godz. 10:00

Spotkanie autorskie z Jakubem Jany – 13 czerwca 2022 r., godz. 10:00, Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, ul. Ratuszowa 2, 63-600 Kępno 📚„MALI DETEKTYWI – czyli jak ocalić Sądków” – druga powieść Jakuba Jany, ucznia ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Mroczeniu. „Chłopcy poszli do szkoły. Wchodząc do niej, ujrzeli duże zbiorowisko koło tablicy z ogłoszeniami. Było to dość rzadkie zjawisko, a jak już do niego dochodziło to tylko kiedy była jakaś ciekawa informacja. Obaj podeszli do tablicy. Ciężko było przecisnąć się przez tłum uczniów, ale było warto, bo wiadomość była świetna. Wisiał tam plakat informujący o organizowanych przez szkołę koloniach, które miały się odbyć w nadchodzące wakacje.” Wydarzenie odbywa się w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Mroczeniu oraz ze Stowarzyszeniem Słoneczny Mroczeń.

Plakat na spotkanie autorskie z Jakubem Jany w muzeum 13 czerwca o godz. 10:00

Zespół Szkół w Mroczeniu