– Ograniczenia krajowe od 1 grudnia 2021 r.

Plakat na wydarzenie pokaz filmu Stanisława Haniszewskiego pt. Kronika Ziemi Kępińskiej 2 grudnia 2021 r. w siedzibie muzeum, ul. Ratuszowa 2 na środku zdjęcie rynku w Kępnie

Już w ten czwartek o godzinie 17:00 zapraszamy na pokaz filmu Stanisława Haniszewskiego „Kronika Ziemi Kępińskiej” do siedziby muzeum. Bardzo lubimy i cieszy nas, kiedy tak licznie uczestniczycie w naszych wydarzeniach.

Jednak od środy (01.12.2021 r.) pojawiają się nowe restrykcje mające przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii – jedna osoba na 15 m² w siłowniach, centrach sportowych, muzeach, galeriach sztuki, targach, wystawach, konferencjach, bibliotekach, punktach handlu.Z tego powodu musimy również w czwartkowe popołudnie ograniczyć liczbę odwiedzających, a co za tym idzie liczbę gości, którzy będą mieli możliwość obejrzenia filmu.

Każdy, komu nie uda się zobaczyć materiału 2 grudnia może zrobić to po premierze, w godzinach otwarcia muzeum.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany filmem jak i samą osobą Stanisława Haniszewskiego znajdzie czas, by odwiedzić muzeum.