– Muzeum beneficjentem Kultura-Interwencje. Edycja 2023

Logo Narodowego Centrum Kultury

Z wielką satysfakcją informujemy, iż złożony przez naszą instytucję wniosek do programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2023 został pozytywnie oceniony i rekomendowany do udzielenia dotacji na realizację zadania pn. Ej Ty, ktoś Ty? Muzealne Mecyje – Poznaj Historię Miasta.

Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 17 580,00 zł.

Nie było łatwo, bo do tegorocznej edycji programu złożono rekordową liczbę 2177 wniosków, a przeszło 341 z nich.

Celem programu „Kultura – Interwencje” jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym, a także upamiętniania historii i promowania polskiego dziedzictwa poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.

Dziękujemy Narodowe Centrum Kultury ☺️🤝