– Głosujcie na Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego

Dzieci malujące kolorowankę T. P. Potworowskiego

🗳 Zagłosuj na 👉https://bit.ly/sybilla-2022

Na Wasze głosy czekamy do piątku 26 maja (do północy). Wynik głosowania zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali laureatów, która odbędzie się 31 maja w Zamku Królewskim na Wawelu!

Edukacja to dla nas ważna sprawa. Niedługo mija rok od prezentacji wyjątkowego projektu pn. “Śpiewające akwarele”! Teraz liczymy na Wasze głosy w konkursie. Mamy nadzieję, że pamiętacie jak śpiewaliśmy razem: “Do Muzeum w Kępnie już, idę poznać sztuki kunszt”.

#głosujemy #teamPotworowski

Projekt edukacyjny „Śpiewające Akwarele” w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. TP Potworowskiego w Kępnie popularyzował twórczość Tadeusza Piotra Potworowskiego. Muzeum zaprosiło na nowatorskie zajęcia sensoryczne dopasowane zarówno do najmłodszych odbiorców, jak i osób z niepełnosprawnościami. Goście dowiedzieli się, jak artyści widzą i słyszą kolory oraz jak uchwycić dźwięk na obrazie.