– Agenda uroczystości odsłonięcia rzeźby Tadeusza Piotra Potworowskiego

Zaproszenie na uroczyste odsłonięcie rzeźby T. P. Potworowskiego 20 czerwca 2023 r. o godz. 18:00

Uroczyste odsłonięcie rzeźby Tadeusz Piotra Potworowskiego w Kępnie odbędzie się 20 czerwca 2023 r. o godzinie 18:00 i w ramach wydarzenia przygotowany został program artystyczny oraz okolicznościowe przemówienia Pani Dyrektor Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego – Karoliny Różewskiej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Kępno – Pana Piotra Psikusa. Podczas spotkania odbędzie się również promocja muzealnego wydawnictwa, poświęconego osobie T. P. Potworowskiego – jednodniówki muzealnej.

To także dla pracowników naszej instytucji bardzo ważny moment i mamy nadzieję, że będziecie razem z nami podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Zależy nam, aby rzeźba Tadeusza Piotra Potworowskiego – patrona muzeum, stała się symbolem nieocenionego wkładu artysty w rozwój życia kulturalnego miasta.

#RokzPiotrem