– Współpraca Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego z młodzieżą w ramach projektu LGD

Zdjęcie z filmu logo muzeum kwartart prezentujące rynek oraz w tle widok z lotu ptaka centrum miasta

Stowarzyszenie razem z LGD Trakt Piastów oraz LGD Z Nami Warto realizuje międzynarodowy projekt współpracy „Dziedzictwo lokalne w oczach młodych mieszkańców obszaru LGD”, którego partnerami zagranicznymi są Rieska-Leader ry, Leader Pirityiset oraz Keskipiste – Leader z Finlandii.

W ramach tego przedsięwzięcia każde LGD zaprosiło organizacje i instytucje kultury ze swojego otoczenia, które przygotowały krótkie filmy, opowiadające o ich definicji dziedzictwa lokalnego, poprzez współpracę z młodzieżą. Na przestrzeni kilku dni przedstawimy Państwu nagrania przygotowane przez: Muzeum w Kępnie, Stowarzyszenie Artwarium oraz Stowarzyszenie Socjum Kępno i Okolice. Zaprezentujemy również filmy naszych partnerów ‼‼‼Zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmu.

Prezentujemy Wam film stworzony przez Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego promujący działalność z młodzieżą. Serdecznie dziękujemy Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie za współpracę.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!