– Wiosenna wędrówka po Kępnie

Plakat u góry napis wiosenna wędrówka po Kępnie na środku obrys mapy powiatu kępińskiego w środku zdjęcie muzeum, u dołu napis dostępne bezpłatne egzemplarze od 13.04.2021 r.

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny!

Z tej okazji mamy dla Was coś specjalnego, aby jeszcze bardziej umilić Wam ten wiosenny czas. Przygotowaliśmy publikację pt. „Wiosenna wędrówka po Kępnie”! Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu od wtorku 13 kwietnia 2021 r. po odbiór bezpłatnych egzemplarzy do wyczerpania nakładu i przeżycia świetnej zabawy.

▪Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy:

1. Przyjść do Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego – ul. Ratuszowa 2, 63-600 Kępno.

2. Odebrać bezpłatny egzemplarz przewodnika wędrówki z zadaniami do wykonania (ilość egzemplarzy ograniczona).

3. Rozwiązać wszystkie zadania zamieszczone w publikacji.

4. Odwiedzić ponownie kępińskie Muzeum wraz z poprawnie rozwiązaną książeczką.

5. W ramach nagrody odebrać nowy muzealny gadżet (liczba ograniczona)!

Mamy to na co dzień, mijamy i przechodzimy obok nich każdego dnia, mieszkamy po sąsiedzku lub pracujemy w pobliżu. Ta ich codzienna obecność sprawia, że zapominamy i już nie dostrzegamy – kępińskich zabytków czy ciekawych miejsc. Wciąż zmieniająca się sytuacja doprowadza do coraz mniejszej aktywności, ograniczenia podróży, wyjazdów. Każdemu z pewnością w mniejszym lub większym stopniu brakuje i tych bliskich i dalekich wypraw. Chcemy dziś zabrać Was w podróż – bliską, ze względu na odległość oraz bliską Waszym sercom. Ona inspiruje i przedstawia miejsca, które mają szczególne znaczenie w tworzeniu historii naszego miasta. Przed podróżą sięgamy do mapy, żeby zapoznać się z całą trasą. Każde miejsce, każdy zabytek zaznaczony w kolejnych etapach podróży łączy ze sobą zadanie, które należy wykonać, aby pójść dalej. Przejdźmy razem ulicami Kępna, zobaczmy jego największe skarby i świetnie się przy tym bawmy.

Po lewej stronie zdjęcie muzeum po prawej napis wiosenna wędrówka po Kępnie

🌹Życzymy powodzenia i udanej podróży ulicami naszego miasta!

About Author

Back to top
pl_PLPolish