– Warsztaty z okazji Dnia Ojca

Plakat z okazji Dnia Ojca warsztaty w muzeum 3 lipca 2022 r. o godz. 14:00

Dzień Ojca w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego!

👨‍👩‍👧‍👦“Silniejszy niż Wielka Stopa, potężniejszy niż Thor, mądrzejszy niż Einstein… Szast-prast i już – w mig robi najlepsze spaghetti z czekoladowymi drażami. Zmienia pieluchy, bo po prostu to lubi, potrafi też liczyć do nieskończoności. I to dwa razy! Tata. Najwspanialszy człowiek pod słońcem!”

23 czerwca to wyjątkowa data w kalendarzu. Tego dnia obchodzimy święto wszystkich Tatusiów. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Wam – Drodzy Ojcowie, najwspanialsze życzenia. Życzymy Wam dużo radości i uśmiechów. Szacunku oraz zrozumienia. A także niegasnącej pasji w pokazywaniu jaki świat może być piękny i interesujący. Często to właśnie Was – Kochani Ojcowie, towarzyszących swoim pociechom w odkrywaniu tajemnic historii i sztuki, mam okazję spotykać podczas zajęć w naszym muzeum.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i trud jaki wkładacie w wychowanie Waszych dzieci. Życzymy Wam tego, by był on zawsze zauważany i doceniany!

❤W ramach podziękowania chcielibyśmy zaprosić Was na specjalny Dzień Ojca w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, który odbędzie się 3 lipca 2022 roku (niedziela).

Podczas tego wyjątkowego dnia na odwiedzających czeka szereg niespodzianek:11:00 – 15:30 – Tato, chodźmy do muzeum!

– Pełne zagadek i niespodzianek zwiedzanie Muzeum Ziemi kępińskiej im. T. P. Potworowskiego z Grą Muzealną.

14:00 – 15:30 Od marynarza do malarza… śladem morskich inspiracji Piotra Potworowskiego. Warsztaty rodzinne dla dzieci 5 -13 lat.

Zapisy na warsztaty w budynku muzeum lub pod numerami telefonów: +48 62 78 230 58, +48 791 329 646.

Plakat z okazji Dnia Ojca warsztaty w muzeum 3 lipca 2022 r. o godz. 14:00

Na wszystkich zwiedzających tego dnia czeka drobny, książkowy upominek, którego lektura umili wakacyjne dni i wieczory dzieciom oraz rodzicom (liczba egzemplarzy ograniczona). Serdecznie zapraszamy!

❤Wydarzenia realizowane są w ramach kampanii #modanamuzeum promującej muzea jako przestrzenie otwarte oraz przyjazne odbiorcom i ich potrzebom. Instytucję zaangażowane społecznie oraz dążące do stworzenia wspólnej przestrzeni dla sztuki i edukacji.

Cytat za wydawcą książki Tata. Człowiek, mit, legenda, autorstwa Lowe Mifflin.