– Warsztaty z miłości do natury

Plakat z miłości do natury wianek z kwiatów polnych w górnej części

Obraz T. P. Potworowskiego, współzałożyciela muzeum, pt. Wieś, już jakiś czas stanowi część naszej wystawy. Wykonany w technice akwareli jest wyjątkową pozycją w naszych zbiorach. Dla Was z kolei obcowania z tą wyjątkową pracą może być okazją do przeniesienie się na spokojne, wiejskie tereny, pachnące ziołami i polnymi kwiatami.

🌷☘Od jakiegoś czasu organizowaliśmy warsztaty pt. “Z miłości do natury”. Zajęcia inspirowane tym wyjątkowym obrazem skierowane były do grup zorganizowanych.

Jednak z okazji pierwszego dnia wiosny, serdecznie zapraszamy zainteresowane rodziny z dziećmi (od 5 lat). Oczywiście nie musicie brać ze sobą tylko dzieci. Warsztaty to też świetna okazja by spędzić czas z babcią, dziadkiem, przyjaciółmi lub ukochaną osobą.

👨‍👩‍👧‍👦Warsztaty tworzenia mydełek to wspaniały pomysł na spędzenie z bliskimi niedzielnego popołudnia. Relaks, wyciszenie, rozwinięcie kreatywności. Satysfakcja gwarantowana!

Już w niedzielę, 27 marca 2022 roku, o godzinie 14:00, będziemy czekać na zapisane rodziny w siedzibie muzeum. Zapisu można dokonać osobiście w muzeum lub kontaktować się mailowo pod adresem – muzeum@muzeumkepno.pl lub telefonicznie +48 62 78 230 58, +48 791 329 646.

Plakat z miłości do natury wianek z kwiatów polnych w górnej części

Zapraszamy do zapisów, czekamy na Was!