– Świąteczny czas w muzealnej krainie

Plakat na warsztaty pt. Świąteczny czas w muzealnej krainie od 6 grdunia do 15 grudnia dla grup o godz. 10:00

Hohoho 🎅🎅🎅

Zbliża się najbardziej wyczekiwany i radosny czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w naszym muzeum zorganizowane zostaną wyjątkowe warsztaty pn. „Świąteczny czas w muzealnej krainie”. Będą to magiczne zajęcia pełne ciekawych zakątków w przestrzeni wystawienniczej dotyczące dawnych tradycji i zwyczajów. Grudzień to okres, który kojarzy się z puszystym śniegiem, blaskiem kolorowych światełek i wspólnej wieczerzy przy wigilijnym stole. Nie może także zabraknąć choinki i ozdób świątecznych. W tym roku w naszej instytucji przygotowana zostanie niesamowita dekoracja, którą będą mogli podziwiać wszyscy uczestnicy oraz zwiedzający. W sali będzie można poczuć prawdziwy leśny klimat. Wydarzenie dedykowane dla grup zorganizowanych od 6 grudnia 2022 r. do 15 grudnia 2022 r. w godzinach 10:00 – 12:00. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 791 329 646. Liczba miejsc ograniczona.

Dziękujemy za współpracę przy tworzeniu aranżacji Nadleśnictwu Syców Arboretum Leśne im. Prof. S. Białoboka.