– Promocja jednodniówki muzealnej z okazji 82. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Promocja jednodniówki muzealnej wręczonej na rynku pieszym

Dziś w drodze do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego, do pracy czy na spacerze można było dostać okolicznościową jednodniówkę muzealną wydaną przez Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego. Powrót do szkoły 1 września to również Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku obchodzimy 82. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Na 12 stronach znajdują się informacje, zdjęcia, dokumenty pochodzące ze zbiorów muzealnych, a będące jednocześnie świadectwem wydarzeń z lat 1939-1945.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej jednodniówki. Bezpłatne egzemplarze można dostać w siedzibie muzeum w godzinach jej otwarcia.

Serdecznie zapraszamy!