– Posiedzenie inauguracyjne Rady 2021-2025

Trzy osoby na zdjęciu Burmistrz Miasta Kępno Piotr Psikus Naczelnik oraz Radny

Dnia 30 listopada 2021 roku odbyło się posiedzenie inauguracyjne nowo wybranej Rady Muzeum działającej przy Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, które miało miejsce w sali sesyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy Kępno.

Okres kadencji Rady trwa 4 lata od daty jej powołania. Członkami Rady zostali:

1. Łukasz Kamiński,

2. Lech Kokociński,

3. Dominik Makosch,

4. Krzysztof Morta,

5. Irena Sadek.

W posiedzeniu Rady Muzeum brali udział Burmistrz Miasta i Gminy Kępno: Piotr Psikus,Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury: Małgorzata Frala-Kędzior oraz Zastępca Dyrektora Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego: Martyna Wycisk.

Rada wybrała spośród swoich członków Przewodniczącego: Dominika Makoscha oraz Zastępcę Przewodniczącego: Irenę Sadek.

Rada wybrała sekretarza Rady spośród pracowników muzeum, wskazanych przez dyrektora muzeum – Patrycję Waloszczyk.

Podczas spotkania podziękowano wszystkim członkom poprzedniej rady oraz przywitano nowych. Wynikiem powyższych wyborów ustanowiono 3 uchwały.