– Pokaz filmu pt. “Kronika Ziemi Kępińskiej” Stanisława Haniszewskiego

Pokaz filmu grupa osób na wydarzeniu siedząca w sali

2 grudnia 2021 r. spotkaliśmy się na pierwszym wydarzeniu przygotowanym przez nasze muzeum z okazji 360. rocznicy nadania praw miejskich Kępnu. Był to pokaz filmu Stanisława Haniszewskiego pt. „Kronika Ziemi Kępińskiej”.

Każdy z przybyłych otrzymał folder zdjęć oraz plakat. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania uczestników oraz przedstawienia osoby i dorobku pana Haniszewskiego. Bardzo nam miło za liczną frekwencję oraz zainteresowanie, a jeszcze bardziej cieszymy się, że ten biało-czarny dokument wywołał pozytywne emocje wśród oglądających. Przedstawione w filmie wydarzenia i postacie przywołały niektórym wspomnienia, zwłaszcza tym, którzy pamiętają tamte czasy i pana z aparatem. Mamy nadzieję, że czwartkowe popołudnie podczas seansu spędziliście równie miło jak my.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do muzeum, którzy jeszcze nie obejrzeli filmu o Kępnie.