– Piosenka o muzeum pt. “Śpiewające akwarele”

Plakat na wydarzenie Śpiewające akwarele z okazji Dnia Dziecka od 1 do 3 czerwca dla dwóch grup

Kochane Dzieci mamy dla Was wyjątkowy prezent z okazji Waszego święta. Przygotowaliśmy dla Was specjalną animację pt. „Śpiewające akwarele”.

Piosenka pt. Śpiewające akwarele

Mamy nadzieję, że szybko nauczycie się tej piosenki i będziecie śpiewać razem z nami. Już dzisiaj w naszym rozśpiewanym muzeum odbędą się niesamowite warsztaty pod nazwą „Śpiewające akwarele” zorganizowane właśnie z okazji Dnia Dziecka.

Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji, a w tym radosnym dniu zamienimy postumenty na instrumenty. Przeprowadzone zostaną wyjątkowe malarsko-muzyczne warsztaty. Dzieci nie tylko usłyszą o kolorowych barwach na obrazach Tadeusza Potworowskiego, odkrywając przy tym świat dźwięków w twórczości malarza, ale również sami namalują i skomponują to, co im w duszy gra!

A wszystkiemu towarzyszyć będzie niepowtarzalna muzealna piosenka skomponowana specjalnie na tę okazję i tylko dla naszego muzeum z fantastyczną animacją, którą będzie można oglądać i słuchać w muzeum oraz na naszej stronie.

Śpiewające akwarele warsztaty z okazji Dnia Dziecka

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Projekt realizowany przez: Karolinę Różewską, Martynę Wycisk, Joannę Kuźnik