– Pastelorelaks

Plakat na warsztaty pt. Pastelorelaks artysta Potworowski na środku stojący na schodach do muzeum w tle logo muzeum i ramka w kwiatki

Zapraszamy na wyjątkowo relaksacyjno – inspirujące wakacyjne zajęcia artystyczne do Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego w Kępnie. Tym razem na warsztat weźmiemy najciekawsze prace T. P. Potworowskiego wykonane w technice pasteli, czyli portrety i pejzaże.

🖌👉 Kim są postaci ukazywane na portretach T. P. Potworowskiego?

👉 Dlaczego artysta tak chętnie tworzył obrazy wykorzystując technikę pasteli?

👉 Jakie muzyczne inspirację ukrył w swoich pejzażowych realizacjach? Przyjdź, zrelaksuj się! i odkryj pastelowy świat na obrazach T. P. Potworowskiego!🖌Zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych oraz indywidualnych zwiedzających odbędą się w dniach:

👉 13 – 16 lipca oraz 👉 3-6 sierpnia 2021 r. od godziny 13:00.

📣 Uwaga! Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć również w innych terminach. Zajęcia przygotowane zostały w dwóch blokach tematycznych: 1. “Lustereczko, lustereczko powiedz przecież, kto jest najzdolniejszym portrecistą na świecie?!” warsztaty artystyczne 5 -14 lat.

2. “PasteloRELAX, Take it easy” – warsztaty artystyczne dla dorosłych i seniorów.

👉 Serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 62 78 230 58 lub osobiście w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego ul. Ratuszowa 2, 63-600 Kępno.

About Author

Back to top
pl_PLPolish