– Otwarcie nowej wystawy czasowej pt. Patrz, to Kępno wystawa fotografii autorstwa Marka Adamskiego

Ludzie oglądający zdjęcia na wystawie czasowej

Otwarcie wystawy pt. „Patrz, to Kępno wystawa fotografii autorstwa Marka Adamskiegoˮ. 27 stycznia 2022 r. odbyło się pierwsze spotkanie na nowej ekspozycji, która prezentuje miasto z lat 1992-1996. Mamy nadzieję, że zostały przywołane liczne wspomnienia na temat szkół, rynku, miejsc rekreacji, przemysłu czy innych budynków. Z pewnością każda kamienica czy inny obiekt ma swoją historię. Cieszy nas bardzo, że już licznymi opowieściami zostaliśmy obdarowani. Liczymy na więcej!

Bardzo dziękujemy rodzinie Marka Adamskiego za możliwość zaprezentowania tylu pamiątkowych zdjęć Kępna w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego.