– Nagroda dla muzeum w XXIII edycji konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju Województwa Wielkopolskiego”.

Wręczenie nagród na scenie laureaci

Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego na przestrzeni ostatnich lat poprzez swoją działalność na różnych szczeblach dynamicznie i intensywnie podlega przemianom o których świadczą liczne wydarzenia oraz działania organizowane w ramach zadań statutowych. Do szczególnie ważnych przedsięwzięć należy zorganizowana w 2021 roku wystawa czasowa pt. „inspiRACJE kobiet”.

Mamy tą przyjemność poinformować, że 8 listopada 2022 roku nasza instytucja otrzymała nagrodę w XXIII edycji konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju Województwa Wielkopolskiego”. Nagrodę za realizację projektu „inspiRACJE kobiet” w kwocie 4 000,00 zł wręczył Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Przewodniczący Kapituły Konkursu.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie przyznaną przez Kapitułę Konkursu. Konkurs pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju Województwa Wielkopolskiego” organizowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego od 2000 roku. Jego celem jest aktywizacja lokalnych społeczności i promocja działań o znaczeniu kulturowym i historycznym, które nawiązują do tradycji i przyczyniają się do realizacji idei „Małej Ojczyzny” bliskiej swoim mieszkańcom.

#wielkopolska