– Nabór tekstów do 7 Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego

Plakat na nabór tekstów do kolejnego tomu rocznika na górze okładki poprzednich roczników u dołu tekst z zapraszeniem do napisania artykułu

Nabór tekstów do 7 Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego

Wśród licznych publikacji wydawanych każdego roku na szczególną uwagę zasługuje rocznik muzealny – opracowanie zbiorcze, wydawane rokrocznie będące swoistego rodzaju sprawozdaniem z działalności instytucji, jak również zbiorem artykułów poświęconych historii oraz kulturze regionu, stanowiących świadectwo współpracy muzeum z miejscowymi regionalistami oraz osobami żywo zainteresowanymi historią miasta i jego okolic.

Publikacja ta pozwala na udostępnienie najnowszych wyników badań oraz interdyscyplinarnych opracowań naukowych w sposób przystępny językowo oraz wizualnie.

Muzeum serdecznie zaprasza do zgłaszania tekstów do kolejnego tomu Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego poświęconych historii, kulturze miasta i regionu powiatu kępińskiego.

Teksty o długości nieprzekraczającej 1 arkusza wydawniczego (40 tys. znaków ze spacjami) prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres: muzeum@muzeumkepno.pl