– Konkurs z okazji urodzin T. P. Potworowskiego

Fotografia z umieszczonymi 3 zdjęciami po lewej stronie obraz T. P. Potworowskiego po prawej torba muzealna

Dziś – 14 czerwca pora na najważniejszą dla naszego muzeum kartę z historii.

⌛️📜Tego dnia, w roku 1898 urodził się Tadeusz Piotr Potworowski. Malarz, scenograf, pedagog i współzałożyciel Muzeum Ziemi Kępińskiej, które nosi w swojej nazwie jego nazwisko.

👨‍🎨Z tej okazji mamy dla Was konkurs!

🤩🥳Aby zdobyć muzealny gadżet przedstawiający jeden z obrazów naszego dzisiejszego jubilata wystarczy:

✔️ Polubić naszą stronę.

✔️ Udostępnić ten post.

✔️ W komentarzu oznaczyć dwóch znajomych, z którymi chcielibyście przyjść do Muzeum Ziemi Kępińskiej.

👣Spośród uczestników konkursu wylosujemy dwóch zwycięzców!Zakończenie konkursu i wynik: 19 czerwca 2021 r.

Odbiór nagród tylko w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego (ul. Ratuszowa 2, 63-600 Kępno).

Zapraszamy do udziału w konkursie i wspólnej zabawy! 😊