– Konkurs w ramach wystawy czasowej pt. “Gabinet osobliwości. Szydło, mydło i powidło”

Czołg wykonany przez Mieczysława Pawlika

Rusza konkurs w ramach wystawy czasowej pt. „Gabinet osobliwości. Szydło, mydło i powidło”. Zasady są bardzo proste! Przez pierwszy tydzień od otwarcia ekspozycji, czyli od 23.03.2023 r. do 31.03.2023 r. zapraszamy do stoiska edukacyjnego w którym można tworzyć mema z muzealnych eksponatów. Jeżeli nie zdążycie przyjść do instytucji możecie także pobrać udostępnioną kartę muzealną z wizerunkiem eksponatu dostępną na stronie www.muzeumkepno.pl i stworzyć go w domu.

Zapisany plik prosimy przesyłać na nasz adres: muzeum@muzeumkepno.plSpośród uczestników wybierzemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają personalizowany notes dotyczący Roku Tadeusza Piotra Potworowskiego #RokzPiotrem

Jedna z konkursowych prac zostanie także udostępniona na naszych mediach społecznościowych.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!