– Konkurs dotyczący wystawy pt. “inspiRACJE kobiet”

Notes muzealny z grafikami twarzy kobiet

Przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego, aby zacząć ten tydzień od czegoś naprawdę miłego. Z pewnością przyda się to również na nadchodzący rok szkolny wszystkim uczniom. W ramach wystawy czasowej pt. „inspiRACJE kobietˮ został zaprojektowany i wydany notes zawierający ilustracje z cytatami znajdującymi się na ekspozycji.

To nie wszystko!

Pragniemy zachęcić tych z Was, którzy jeszcze jej nie widzieli oraz tych którzy już świetnią ją znają, aby przyjść do Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego (ul. Ratuszowa 2) i odpowiedzieć na krótkie pytanie.

Spośród osób, które dobrze zapiszą swoją odpowiedź na specjalnie przygotowanych kartach, wylosujemy aż 10 zwycięzców do których trafi ten niepowtarzalny planner muzealny!

Notes muzealny środek

Zachęcamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszej akcji. Będzie ona trwała do końca września, a zwycięzców wylosujemy 1 października 2021 r. To nic trudnego, a niespodzianka warta zdobycia!