– Konkurs dotyczący wystawy czasowej pt. “Podróże wycinanek”

Zdjęcie rozłożonych kart pracy do wystawy czasowej pt. "Podróże wycinanek"

Niestety wystawa czasowa pt. „Podróże wycinanek” zbliża się ku końcowi. Rozpoczynamy ostatni tydzień zwiedzania ekspozycji. To już ostatnia szansa zobaczenia oryginalnych wycinanek w murach kępińskiego muzeum!

🗺 W najbliższych dniach zapraszamy do zobaczenia wystawy czasowej oraz wzięcia udziału w konkursie. Na uczestników konkursu czekają wyjątkowe nagrody!

🎁Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1️⃣ Przyjdź do Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, ul. Ratuszowa 2, 63-600 Kępno w dniach 13 – 16 lub 18 września 2022 roku.

2️⃣ Zapoznaj się z wystawą czasową pt. „Podróże wycinanek”.

3️⃣ Otrzymaj od pracownika muzeum kartę pracy z krótkimi pytaniami dotyczącymi wystawy czasowej.

4️⃣ Odpowiedz na pytania znajdujące się na otrzymanej karcie pracy.

5️⃣ Odbierz wyjątkową nagrodę.Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w zabawie!Pamiętaj liczba egzemplarzy ograniczona. Nie zwlekaj z wizytą w naszym muzeum.

Muzeum Częstochowskie

Zdjęcie rozłożonych kart pracy do wystawy czasowej pt. "Podróże wycinanek"