– Katalog pt. “inspiRACJE kobiet” w Bayerische Staatsbibliothek, Harvard Library, Stanford Libraries

Katalog

Z wielką satysfakcją chcielibyśmy poinformować, że nasza publikacja muzealna trafiła do bibliotek m. in. Bayerische Staatsbibliothek – Bawarskiej Biblioteki Państwowej, Harvard Library – Biblioteki Uniwersytetu Harvarda oraz Stanford Libraries – Biblioteki Uniwersytetu Stanforda. Niezmiernie nam miło, iż historia kępińskich kobiet jest dostępna w katalogach cyfrowych należących do prestiżowych uczelni. Katalog pt. „inspiRACJE kobiet” był podsumowaniem wystawy czasowej odkrywającej dzieje przodkiń z ziemi kępińskiej. Cieszymy się z faktu dotarcia do jeszcze większego grona odbiorców, którzy będą mogli poznać losy tych inspirujących kobiet.

Harvard

Biblioteka Bawarii