– Fotorelacja z warsztatów wielkanocnych

Fotografia z warsztatów wielkanocnych zdjęcie grupy przedszkolaków z jajkami niespodzianki

Nowe ograniczenia sprawiły, że zaplanowane przez nas warsztaty wielkanocne nie odbyły się w takiej formie jakbyśmy chcieli. Nie zniechęciło nas to jednak. Nasze przygotowane materiały oraz jajka niespodzianki dostały wybrane grupy przedszkolaków.

🎭🧺🖌Pierwszym krokiem było zapoznanie z tematyką związaną z historią oraz działalnością Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego. Krótka prezentacja pokazała nie tylko jak wygląda muzeum i jego wnętrze. Dzieci zobaczyły również eksponaty znajdujące się na wystawach, a także wydarzenia organizowane w ciągu roku.

👩‍🏫Film o wielkanocnych tradycjach wprowadził do grup atmosferę świąteczną. Zawarte w nim treści pokazały, jakie zmiany zaszły w obrzędowości wielkanocnej na przestrzeni lat.

👉Ostatni film – tutorial to instruktaż do tworzenia wielkanocnych jajek niespodzianek. Dzieci zostały wcześniej zaopatrzone we wszystkie potrzebne materiały i narzędzia. Pozostało im jedynie uruchomić wyobraźnię i stworzyć świąteczną niespodziankę. Efektami warsztatów online są poniższe zdjęcia.

❤️❤️Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za ich niezwykłą kreatywność oraz nauczycielom wychowania przedszkolnego za pomoc w prowadzeniu zajęć!❤️❤️

About Author

Back to top
pl_PLPolish