– Finisaż wystawy pt. “inspiRACJE kobiet”

Okładka katalogu pt. inspiRACJE kobiet rysunek twarzy kobiet na środku

Finisaż wystawy czasowej pt. „inspiRACJE kobietˮ.

Wszystko ma swój koniec.

Katalog kobiet

Niestety kończy się wystawa o kobietach w naszym muzeum. W poniedziałek rozpoczynamy demontaż wystawy. Ostatnia możliwość jej obejrzenia będzie w niedzielę 16 stycznia i właśnie w tym dniu mamy dla Was już ostatnią niespodziankę związaną z tą ekspozycją. Przygotowany został katalog o inspirujących kobietach z naszego regionu. Każdy kto odwiedzi naszą instytucję w najbliższym czasie otrzyma darmowy egzemplarz publikacji.

To jedyna taka okazja!

Album ten zawiera oprócz historii wybitnych kobiet, również część materiałów, które były prezentowane na sali wystawowej. Mamy nadzieję, że przekazane treści zostaną z Wami na dłużej. Wydanie tej publikacji będzie także kolejną zachętą do poszukiwań informacji na temat naszych przodkiń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym, którzy już zwiedzili wystawę. Cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem, co nas motywuje do dalszej pracy. Liczymy na to, że również w dniu finisażu wystawy odwiedzicie nasze muzeum i odbierzecie egzemplarz katalogu na pamiątkę.

Jeszcze raz zapraszamy serdecznie do ostatniego obejrzenia wystawy czasowej pt. „inspiRACJE kobietˮ oraz odebrania bezpłatnego egzemplarza katalogu, który został specjalnie wydany z okazji finisażu wystawy. Godziny otwarcia muzeum: 11:00 – 16:00 (niedziela – 16 stycznia 2022 roku).