– Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w muzeum

Koziołek Matołek w muzeum

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile spędzone na naszych ostatnich warsztatach! Jesteśmy bardzo wdzięczni dzieciom i ich opiekunom za udział w feryjnych warsztatach w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego!

To był dla nas niezwykły czas pełen kreatywności, radości i nauki. Śmiech, ruch i muzyka to recepta na udaną zabawę, którą wszyscy dzieliliśmy się razem. Dzieci miały okazję wyrazić się poprzez ruch i taniec, które dostarczyły wiele radości i niespodzianek!Koziołek Matołek to jedna z najbardziej znanych postaci z polskich bajek dla dzieci. Jest to sympatyczny i odważny koziołek, który wyrusza w niezwykłe podróże po całym świecie. Pomimo swojej niewielkiej postury, Koziołek Matołek nie boi się żadnych wyzwań i zawsze stara się pomagać innym.

Z wielką radością pragniemy podziękować Europejskiemu Centrum Bajki im. Koziołka Matołka za owocną współpracę i niezapomniane chwile, które mieliśmy okazję wspólnie przeżyć. Jesteśmy wdzięczni za możliwość realizacji przedsięwzięcia z taką instytucją działającą w Pacanowie.

About Author

Back to top
pl_PLPolish