– Elementarz Małego Muzealnika 2

Ferie z muzeum plakat na środku budynek muzeum tytuł Elementarz Malego Muzealnika 2

Czy czekacie na zimowe szaleństwo?

Jeżeli tak to dobrze się składa, ponieważ przygotowaliśmy wiele ciekawych zadań do rozwiązania w naszej nowej wersji publikacji Elementarza Małego Muzealnika 2. Planujecie ferie w mieście? W tym roku zapraszamy osoby indywidualne, przedszkola, świetlice i innych organizatorów zimowych półkolonii do bezpłatnych zajęć pt. Elementarz Małego Muzealnika 2 adresowanych do dzieci w wieku 4-13 lat.

Tematyka publikacji zawiera elementy dotyczące wystawy stałej oraz zbiorów muzealnych. Zadania i materiały są przygotowane w taki sposób, żeby umożliwić podział grupy na mniejsze zespoły w trosce o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny. Korzystając z naszej nowej książki edukacyjnej, dowiecie się jak wyglądało dawniej nasze miasto, czym zajmował się cech szewski oraz jak inspirująca jest twórczość Tadeusza Piotra Potworowskiego.

Mamy nadzieję, że zajęcia będą dla Was atrakcyjne i zapamiętacie ciekawostki jakie skrywają mury budynku muzeum.

Zajęcia dla grup zorganizowanych odbędą się od 19 stycznia do 28 stycznia 2022 r. o godz. 10:00 oraz dla osób indywidualnych 21 stycznia oraz 28 stycznia 2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego w Kępnie (ul. Ratuszowa 2) i trwać będą poszczególne warsztaty 1,5 h.

Zapisy pod numeru telefonu 62 78 230 58 lub osobiście w siedzibie muzeum.

Ferie z muzeum plakat na środku budynek muzeum tytuł Elementarz Malego Muzealnika 2

Zachęcamy do zapisów!

About Author

Back to top
pl_PLPolish