– Ej Ty, ktoś Ty? Muzealne Mecyje – Poznaj Historię Miasta

Uczestnicy grający w grę Ej Ty, ktoś Ty?

O bogactwie wielokulturowości miasta świadczą działania kępnianek i kępnian, którzy byli naukowcami, przewodnikami duchowymi, wojskowymi, artystami oraz działaczami politycznymi i społecznymi. Podczas tegorocznego Festiwalu Trzech Kultur w Kępnie była możliwość uczestnictwa w warsztatach pn. „Ej Ty, ktoś Ty? Muzealne Mecyje – Poznaj Historię Miasta”. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że braliście udział w muzealnej grze planszowej i dzieliliście się z nami wspomnieniami na temat osób, które pojawiają się w tym wydawnictwie. Dobra wiadomość jest też taka, że grupy zorganizowane mogą zapisać się jeszcze na warsztaty. Przez cały wrzesień dostępna będzie oferta edukacyjna oparta na personalizowanej grze.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat ludzi związanych z historią Kępna – miasta trzech wyznań? Zapiszcie się na lekcję muzealną.

Kontakt: +48 791 329 646Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2023.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

About Author

Back to top
pl_PLPolish