– Drugie spotkanie autorskie z Jakubem Jany

Grupa młodzieży biorąca udział w spotkaniu autorskim z Jakubem Jany

Dziś w murach kępińskiego muzeum gościliśmy Jakuba Jany, ucznia ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Mroczeniu w ramach promocji jego drugiej książki. Zobaczcie sami co działo się u nas! 😍

„MALI DETEKTYWI – czyli jak ocalić Sądków” to powieść ukazująca losy trzech sympatycznych, zaprzyjaźnionych ze sobą nastolatków. Pewne nieoczywiste zdarzenie zmienia ich dotychczasowe życie. Rozpoczynają śledztwo wcielając się w rolę detektywów. Wydarzenie odbyło się w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Mroczeniu oraz ze Stowarzyszeniem Słoneczny Mroczeń.Autor książki zostawił małą niespodziankę dla osób, które nie mogły uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego!

Pamiętajcie liczba egzemplarzy ograniczona! 📚