Wakacje z Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego

"Najwspanialszym bagażem, który można przywieźć z wakacji jest ten pełen niezwykłych wspomnień."

🏖🏞Półmetek wakacji już za nami! Mamy nadzieję, że odpoczęliście i naładowaliście baterie pozytywną energią. Jeśli nie – to została jeszcze połowa wakacyjnej przerwy. Wykorzystajcie każdy ciepły dzień jak najlepiej. To najlepszy czas, aby wziąć rower i spędzić aktywnie czas a jednocześnie nacieszyć się pięknem okolicy. Można też zrobić to pieszo. Dla tych, którzy preferują wodne rozrywki proponujemy basen lub inne zbiorniki, oczywiście ze szczególną ostrożnością.

😊Jeżeli będziecie potrzebować chwili wytchnienia to wszystkich serdecznie zapraszamy również do odwiedzania naszego Muzeum. Macie świetną okazję, aby zbliżyć się do kępińskiej historii,
ale nie tylko.. także do zobaczenia!

Fot. Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego