Publikacje wydane przez Muzeum #zostanwdomu

Zostaliście w domu? Nie wiecie, co robić w wolnym czasie? Nie musi to być czas stracony.

Mamy dla was klika ciekawych propozycji. Na półkach muzealnej biblioteki znajduje się masa "papierowych perełek". Między innymi są to publikacje wydane przez nasze muzeum. Pośród czterech tomów rocznika znajduje się praca Józefa Majchrzaka o folklorze ziemi kępińskiej a także "Kępińskie detale". Chcemy się nimi z wami podzielić, więc udostępniamy je w formie online. Zatem nie marnujcie czasu i dowiedzcie się czegoś nowego.

Wszystkie publikacje wydane przez Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego o naszym regionie dostępne są na stronie: publikacje

Zachęcamy do zagłębienia się w historię naszych dziejów.