Międzynarodowy Dzień Muzyki

Czy można wyobrazić sobie życie bez muzyki? Przecież każdego dnia otaczają nas dźwięki, odgłosy, melodie. Czasami przypadkowo usłyszane lub celowo włączane. Muzyka jest wszędzie, jak powiedział Platon – jest duszą wszechświata.
 
Dlatego dzisiaj w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki składamy serdeczne życzenia wszystkim muzykom i twórcom, niech Wasza praca dalej umila nam czas.
 
Z tej okazji pokazujemy Wam fortepian znajdujący się na ekspozycji w Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego w całej jego okazałości. Nie każdy ma okazję zobaczyć go otwartego, dlatego niezmiernie nam miło, że możemy go Wam pokazać. Serdecznie zapraszamy wszystkich do Muzeum, którzy chcieliby go zobaczyć z bliska.
 
Fot. Fortepian skrzydłowy, J. G. Irmler, Lipsk, około 1890 r.
 
 • Polityka prywatności

  Copyright Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego        © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 • BIP

 • Deklaracja dostępności
 • Godziny otwarcia muzeum

  poniedziałek, sobota - nieczynne

  wtorek - piątek - od 10:00 do 16:00

  niedziela - od 11:00 do 16:00

   

 • Realizowane projekty

  Noc Muzeów 2014 Kępińskie detale Kępno - jedna historia Folklor ziemi kępińskiej  Potworowski jest w mieście - konkurs na projekt i wykonanie muralu XXV Plener Malarski Cyfrowe archiwum 

 • Partnerzy

  Urząd Miasta i Gminy Kępno Kępiński Ośrodek Kultury Stowarzyszenie Kępno Socjum i okolice Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie Stowarzyszenie Kulturalne EURO-ART