Warsztaty artystyczne dla małych i dużych

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów artystycznych wokół sztuki Tadeusza Piotra Potworowskiego.

Podczas zajęć odkryjemy postać słynnego artysty, poznamy jego życie oraz twórczość,

a podczas części warsztatowych zamienimy się w prawdziwych artystów i stworzymy wyjątkowe dzieła w różnych technikach artystycznych, używanych przez twórcę.

Przyjdź, poznaj postać T. P. Potworowskiego i odkryj w sobie artystę podczas twórczych zabaw dla małych i dużych.

Zapisy  pod numerem telefonu + 62 782 30 58 lub

w budynku Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego,

ul. Ratuszowa 2, 63-600 Kępno.