Promocja 3 Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego i albumu Z dziejów Zakładów Mięsnych w Kępnie

Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego serdecznie zaprasza dnia 21 września 2017 r. o godzinie 18.00 na promocję 3 Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego oraz albumu Z dziejów Zakładów Mięsnych w Kępnie. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną wykłady autorów tekstów opublikowanych w Roczniku oraz będą rozdawane bezpłatne egzemplarze Rocznika i albumu. Rocznik składa się z  artykułów o szeroko pojętej tematyce regionalnej. Czytelnicy w publikacji znajdą informacje o kółkach rolniczo-włościańskich, obozie pracy w Kępnie, historii Sycowa, zespole heavymetalowym Armia Zbawienia, a także kilka szkiców biograficznych. Z kolei album Z dziejów Zakładów Mięsnych w Kępnie stanowi katalog powystawowy, w którym można zapoznać się z historią zakładu oraz wieloma fotografiami. Obie publikacje będą rozdawane nieodpłatnie aż do wyczerpania nakładu.