Facebook Google+ YouTube Pinterest Instagram FourSquare Wikipedia

wtorek-piątek 10:00-16:00

niedziela 11:00-16:00

Noc Muzeów 2014 Kępińskie detale Kępno - jedna historia

Folklor ziemi kępińskiej  Potworowski jest w mieście - konkurs na projekt i wykonanie muralu

XXV Plener Malarski Cyfrowe archiwum

Partnerzy

Urząd Miasta i Gminy Kępno Kępiński Ośrodek Kultury Stowarzyszenie Kępno Socjum i okolice

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie Stowarzyszenie Kulturalne EURO-ART

Sponsorzy

Aktualności » Promocja 3 Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego i albumu Z dziejów Zakładów Mięsnych w Kępnie

2017-09-13 08:38

Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego serdecznie zaprasza dnia 21 września 2017 r. o godzinie 18.00 na promocję 3 Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego oraz albumu Z dziejów Zakładów Mięsnych w Kępnie. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną wykłady autorów tekstów opublikowanych w Roczniku oraz będą rozdawane bezpłatne egzemplarze Rocznika i albumu. Rocznik składa się z  artykułów o szeroko pojętej tematyce regionalnej. Czytelnicy w publikacji znajdą informacje o kółkach rolniczo-włościańskich, obozie pracy w Kępnie, historii Sycowa, zespole heavymetalowym Armia Zbawienia, a także kilka szkiców biograficznych. Z kolei album Z dziejów Zakładów Mięsnych w Kępnie stanowi katalog powystawowy, w którym można zapoznać się z historią zakładu oraz wieloma fotografiami. Obie publikacje będą rozdawane nieodpłatnie aż do wyczerpania nakładu.