Muzeum Widzialne 2019

III nagroda Muzeum Widzialne 2019 dla Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego.

W środę 23 października 2019 r. Muzeum Miasta Gdyni odbyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień w ramach 4 Przeglądu Muzeum Widzialne 2019.

Wśród tegorocznych laureatów znalazło się Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T.P. Potworowskiego.

Przegląd Muzeum Widzialne, który został  zainaugurowany w 2013 roku, ma na celu wyłonienie najlepszych systemów identyfikacji wizualnej i rozwiązań graficznych wdrożonych przez muzea, jak również szeroką promocję wiedzy i rozwiązań z obszaru budowy marki i działań wizerunkowych instytucji kultury na terenie kraju.

Muzeum Ziemi Kępińskiej im T. P. Potworowskiego otrzymało III nagrodę w kategorii kampanie promocyjno-marketingowe za kampanię "Rowerem do Muzeum!".

Zadaniem projektu było zachęcenie wszystkich mieszkańców z okolic Kępna do wyprawy jednośladem do Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, które mieści się przy ul. Ratuszowej 2 w Kępnie.

 • Polityka prywatności

  Copyright Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego        © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 • BIP

 • Deklaracja dostępności
 • Godziny otwarcia muzeum

  poniedziałek, sobota - nieczynne

  wtorek - piątek - od 10:00 do 16:00

  niedziela - od 11:00 do 16:00

   

 • Realizowane projekty

  Noc Muzeów 2014 Kępińskie detale Kępno - jedna historia Folklor ziemi kępińskiej  Potworowski jest w mieście - konkurs na projekt i wykonanie muralu XXV Plener Malarski Cyfrowe archiwum 

 • Partnerzy

  Urząd Miasta i Gminy Kępno Kępiński Ośrodek Kultury Stowarzyszenie Kępno Socjum i okolice Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie Stowarzyszenie Kulturalne EURO-ART